Autoryzowany Salon Sprzedaży : VETREX

Parapety zewnętrzne


Parapety zewnętrzne - ALUMINIOWE

Parapety zewnętrzne ALUMINIOWE - grubość 1,2 mm
Wykonane są z surowej blachy aluminiowej lakierowanej orologi replica italia proszkowo. Unikalna technologia pozwala uzyskać charakterystyczne wytłoczenia imitujące płytkę klinkierową. Posiadają wyjątkową estetykę wykonania dzięki zastosowaniu proszkowych  farb strukturalnych i uzyskaniu tzw. „efektu młotkowego”. Wszystkie polakierowane parapety są dodatkowo zabezpieczone samoprzylepną folią ochronną, która chroni produkt w cosplay shop trakcie magazynowania i transportu.

Parapety zewnętrzne - DUROMARMUR

Parapety zewnętrzne DUROMARMUR - grubość 1,3 cm
Parapety wykonane z kruszywa mineralnego spajanego żywicą poliestrową, warstwa wierzchnia z żelkotu polerowanego. Dzięki zastosowaniu większej ilości żywicy parapety nie kruszą się, jak ma to miejsce orologi replica w przypadku konglomeratów marmurowych. Parapety są bardzo trwałe i estetyczne, jednocześnie całkowicie wodoodporne. Parapety są odporne na działanie promieni UV. Gwarantujemy powtarzalność kolorów.

Parapety zewnętrzne - Granit

Granit - dzięki bogactwie barw pozwala dobrać idealny dekoratorsko wzór i kolor, odpowiedni zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. GRanit jest skałą magmową pochodzenia wulkanicznego skaładający się w 30%  z kwarcu i w 60% ze skaleni, ze względu na swój skład chemiczny, ma wysoką klasę twardości. Jest wysoce odporny na ścieranie, ściskanie i wyską temperaturę. Obecnie dostępny jest w szerokiej gamie barw i wzorów strukturalnych. Granit jest doskonałym materiałem do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków ze względu na jego wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

                                                                                                    zobacz wzornik Granit

Parapety zewnętrzne - STALOWE

Parapety zewnętrzne STALOWE - grubość 0,55 mm oraz 0,7 mm
Zewnętrzne parapety stalowe produkowane są z wysokiej jakości blachy stalowej obustronnie ocynkowanej. Elastyczne i trwałe wykonane z blachy o grubości 0,55 mm oraz 0,7 mm. Powierzchnie blachy pokrywane są farbami poliestrowymi o łącznej grubości 35 mikronów, lub folią RENOLIT. Do transportu i montażu dodatkowo zabezpieczone folią ochronną (którą należy usunąć niezwłocznie po montażu).