Autoryzowany Salon Sprzedaży : VETREX

Drzwi zewnętrzne


Drzwi aluminiowe RK Aluminium

 

RK Aluminium zajmuje się produkcją ekskluzywnych drzwi zewnętrznych. Technologia, jaką wykorzystujemy jest innowacyjna i stanowi odpowiedź na troskę o klimat i oszczędność energii.

zobacz ofertę

cosplay costumes

Drzwi wewnętrzne - Parmax

 

Parmax to firma produkująca drzwi zewnętrzne , wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów. Swój prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzji wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia, lecz to, co niewidoczne dla oczu – trwałość, funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów.

Drzwi zewnętrzne - Vetrex

Produkowane przez nas drzwi wejściowe PVC posiadają zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem, skrzydło regulowane w trzech płaszczyznach oraz wkładkę patentową borse firmate imitazioni perfette atestowaną w klasie A, które są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. Przykładamy dużą uwagę do estetyki, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na jakość, ale również przyjemność  z użytkowania naszych produktów.

Więcej informacji…

Drzwi zewnętrzne - Vikking

Kompozytowe drzwi wejściowe VIKKING łączą w sobie estetykę drewna, lekkość aluminium uhren replica i odporność stali, a jednocześnie są wolne od wad przynależnych tym materiałom, dzięki czemu zapewniają znakomitą ochronę Twojego domu na długie lata.

Więcej informacji…                                                        zobacz katalog

copia orologi

Drzwi zewnętrzne - Wikęd

 

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz stolarki aluminiowej.

W naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. W przeciągu kilku ostatnich lat podwoiliśmy zatrudnienie,  powiększamy powierzchnie produkcyjne fake bags i wymieniamy maszyny na najnowszej generacji sprzęt co sprawia że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie.