Autoryzowany Salon Sprzedaży : VETREX

Drzwi wewnętrzne


Drzwi wewnętrzne - Dre

DRE producent drzwi wewnątrzlokalowych Firma DRE sp. z o.o jest czołowym producentem drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz frontów meblowych - powstała w 1989 roku .W 2001 r uruchomiono produkcję drzwi wewnątrzlokalowych i ościeżnic stawiając na nowoczesną technologię usprawniającą przebieg produkcji, wnikliwa analiza rynku i wieloletnie doświadczenie firmy sprawiają iż wyniki sprzedaży umocniły wiodącą pozycję spółki na rynku; w wyniku inwestycji firma może sprostać wymaganiom klientów oferując coraz to nowe wzory przy zapewnieniu wysokiej jakości.

Więcej informacji…

Drzwi wewnętrzne - erkado

 

POLSKI PRODUCENT DRZWI  o drzwiach wiemy… wszystko.

Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych.
Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.

Drzwi wewnętrzne - Parmax

 

Parmax to firma produkująca drzwi zewnętrzne , wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów. Swój prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzji wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia, lecz to, co niewidoczne dla oczu – trwałość,  funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów.

Drzwi wewnętrzne - Pol-Skone

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych  w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Więcej informacji…

Drzwi wewnętrzne - Porta

Jako marka silna, młoda duchem i nowoczesna, chcemy być tak również postrzegani. Stąd decyzja o wprowadzeniu nowego znaku graficznego - symbolu PORTY odmienionej i przygotowanej na nowe czasy. Zależy nam na tym, aby PORTA wciąż pozostawała synonimem wysokiej jakości drzwi w najlepszych cenach i stale wyznaczała najwyższe standardy w branży. Nasze nowe logo odzwierciedla te wartości, które oferujemy naszym Klientom: solidność i niezawodność w nowoczesnym stylu. To stempel gwarantujący satysfakcję i jakość, na której można polegać.

Więcej informacji…